info@fotbalservis.cz   |    +420 776 879 275   |

Kariéra ve FOTBALservis.cz

Hledáš brigádu na celý rok, která nenarušuje školu ani tvoje koníčky?

Staň se naším ambasadorem a vydělávej si stabilně celý rok. Sám si určíš svojí pracovní dobu a bude jen na tobě, kolik si budeš chtít vydělat. Čím více budeš pracovat, tím více si vyděláš.

Jsme dlouhodobě zavedená společnost zabývající se distribucí sportovního a volnočasové textilu předních světových výrobců (adidas, Puma, atd), obuvi a další doplňku do sportovních klubů, organizací, škol ale i pro širokou veřejnost. Do týmu hledáme obchodního zástupce, který bude zastupovat naši společnost a produkty po celé ČR a Slovensku. Nabízíme spolupráci na DPP nebo IČO.

Náplň práce:

  • prezentace výrobků
  • aktivní oslovování krajských organizací, sportovních klubů a škol
  • komunikace se zákazníkem

Očekáváme:

  • komunikativní a proaktivní přístup
  • aktivní oslovování nových zákazníků
  • vhodné vystupování a prezentace společnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • zajímavé finanční ohodnocení na základě úspěšnosti
  • podpoříme tě do začátku našimi znalostmi pro tvůj úspěšný a rychlý start
  • zaškolení do prostředí, materiální podpora
  • speciální slevy na naše produkty
  • možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu nám pošli tvůj strukturovaný životopis na info@fotbalservis.cz. Krátký motivační dopis výhodou.

0
    0
    Váš nákup
    Váš košík je prázdnýDo obchodu